درزگیر پلیمری E1

درزگیر پلیمری E1

خمیر آب بندی سفید رنگ جهت ترمیم و آب بندی بدون نیاز به تخریب، درزگیری و بندکشی سنگ و موزاییک، کاشی و سرامیک، اطراف سینک و شیشه های نما، در مکان هایی مانند سرویس های بهداشتی، حمام، آشپزخانه، استخر، سونا و جکوزی، تراس، اطراف ورودی و خروجی لوله های آب و فاضلاب و کلیه مکان های آبگیر که بندکشی آنها تخریب شده و مشکل نم و رطوبت دهی دارد از ژل مخصوص آب بندی استفاده می شود.

دوغاب پلیمری یا خمیر درزگیر پلیمری E1

دوغاب پلیمری که بر پایه رزین های آکریلیک و با بهره گیری از تکنولوژی خاصی ساخته شده است، قابلیت نفوذ در هر نوع بند و درزی را به راحتی دارا بوده و دارای قدرت چسبندگی بسیار عالی در انواع سازه ها حتی آهن، چوب پلیکا و شیشه می ­باشد. آب بندی و رفع معظل نم دهی در روش سنتی با تخریب و بازسازی سطح و لایه های ایزولاسیون قدیمی و صرف هزینه زیاد و بهم ریختگی محیط زندگی همراه می باشد؛ حال آنکه با این روش بدون نیاز به تخریب قابل ترمیم می ­باشد.
ضد خزه و جلبک و باکتری می باشد..این ماده در مقابل شوینده ها به شدت مقاوم است.

مزایا

مقاومت بسیار بالا در مقابل نفوذ آب و رطوبت
آب بندی مثبت سطوح
ایجاد پیوند قوی با سیمان، سنگ، کاشی و سرامیک
چسبندگی فوق العاده با آهن، چوب، انواع لوله فلزی
مقاومت بالا UV
مقاومت در مقابل شوینده‌ها و اسید ها و حفظ رنگ و ظاهر زیبا در طول زمان
غیر قابل اشتعال و تحمل دمای +10۰ تا -۶۵ درجه سانتیگراد
بدون بو و کاملا بهداشتی و نیز بدون عوارض زیست محیطی و شیمیایی
ضد خزه، جلبک و باکتری
اجراء آسان توسط افراد عادی

مصارف

مابین کلیه درز ها و بند ­های سطوح سیمانی، بتنی، سنگی، آجری، چوبی، آهن و … قابل اجراء بوده و خاصیت ترکیب با انواع ماده رنگ‌های آکریلیک ( پایه آب ) را دارا می ‌­باشد
دستور العمل مصرف
آماده سازی محل
ابتدا سطح مورد نظر را با برس فلزی، تیغ و … از هرگونه آلودگی، چربی، گرد و غبار و پوسیدگی های سطحی پاکسازی نموده و با یک دستمال نمدار محل مورد نظر را تمیز و خشک نمایید.

پس از آن، محتویات ظرف را با کاردک بهم زده تا کاملاً نرم و یکدست گردد. (ترمیم ترک های عمیق سازه و یا برطرف نمودن لقی سنگ و کاشی با استفاده ترکیب یک واحد L1090 و یک واحد آب و قبل از انجام مراحل آب بندی صورت می­ گیرد)

درزگیری و ترمیم ترک تا ضخامت 5 میلیمتر: درب ظرف خمیر درزگیر را باز و ژل را در بین بند ها، ترک ها و محل های پاکسازی شده تزریق نموده و با نوک انگشت و یا کاردک روی آن را صاف نمایید. پس از گذشت 1 الی 2ساعت (بسته به دمای محیط) خمیر درزگیر به گیرش اولیه خود رسیده و شروع به سفت شدن می نماید.در این فاصله اطراف بند ها و یا نقاطی که ناخواسته به ژل آغشته شده است را با تیغ و دستمال نمدار پاکسازی نمایید.

(به گونه ای که ژل فقط در بین بندکشی و ترک باقی بماند)

توجه

توجه داشته باشید که اگر این کار را به موقع انجام ندهید، پس از خشک شدن به سختی می توانید اضافات آن را پاک نمایید. این محصول پس از 7 الی 12 ساعت (بسته به دمای محیط) به طور کامل خشک شده و محل مورد نظر قابل شست وشو می باشد. در صورت امکان این کار را درزمانی انجام دهید که محل اجراء را تا 12 ساعت بعد نیاز نداشته باشید. درزگیری و ترمیم ترک در ضخامت های 2 الی 5 میلیمتر: مرحله الف را تا ضخامت 5 میلیمتر اجراء نمایید. پس از گذشت 10 الی 20 دقیقه ممکن است ترک هایی در سطوح اجراء شده نمایان شود (به علت ضخامت بالا) که در این مرحله مجدداً از محصول خمیر درزگیر جهت ترمیم ترک های سطحی بوجود آمده استفاده می گردد.

کدفیکیس:

جهت تهیه مواد کمک ساختمانی و عایق حرارت و برودت و رطوبت زدایی و نانو کردن سطح با ما تماس حاصل نمایید.

09120750241  و 33392013-021

alidavoudi7989@: telgram ID

kadfix99 : instagram

E1 polymer sealant